Koszty i sposoby dostawy

 1. Zamówienie wysyłane jest na adres wskazany w formularzu zamówienia. Klient zostanie poinformowany niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.
 2. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:
  1. Paczka kurierska przedpłata (Polska, kraje poza Polską).
  2. Paczka kurierska za pobraniem (Polska, kraje poza Polską).
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy VERACO ("Teren hurtowni ŻUŁAWY"), ul. Elbląska 113, 80-718 Gdańsk
 3. Całkowity czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 30 dni od dnia złożenia zamówienia przez Klienta, jednakże Sklep Internetowy dokłada wszelkich starań, by zamówienia były realizowane możliwie szybko.
 4. Koszt dostawy Zamówienia niestandardowego jest ustalany przez Sprzedawcę indywidualnie z Klientem.
 5. Termin dostawy Towarów eksploatacyjnych do Klienta jest dokonywany z dnia na dzień, chyba że w opisie danego Towaru podano inny termin.
 6. Klient zostanie ze względu na specyfikę Towaru dodatkowo poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź telefonicznie przez Sprzedawcę o terminie dostawy Towaru.
 7. Każdy Towar jest ubezpieczony.
 8. Zaleca się, aby Klient ocenił stan towaru i jego zgodności z Zamówieniem w momencie dostawy przez Kuriera i w jego obecności. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia towaru zaleca się w obecności kuriera sporządzić protokół szkody (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier), zawierający opis uszkodzenia i odmówić przyjęcia Towaru.
 9. Sklep internetowy nie ponosi kosztów opłaty celnej. W przypadku Zamówienia dostawy do miejsca docelowego, leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, Klient musi wziąć pod uwagę opłaty celne. Wszystkie sprawy związane z opłatami celnymi leżą po stronie Kupującego. Dokładne informacje odnośnie wysokości należnych opłat Klient może znaleźć na stronie internetowej Zintegrowanej Taryfy Wspólnot Europejskich (TARIC). Aktualne stawki należnych opłat są dostępne pod następującym adresem: http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds2/taric/taric_consultation.jsp?Lang=pl

Cennik wysyłek w Polsce

Paczka kurierska do 30,5kg przedpłata 21 zł brutto
Paczka kurierska do 30,5kg za pobraniem 27 zł brutto
Paczka kurierska do 61kg
oraz format powyżej 100cm  przedpłata
42 zł brutto
Paczka kurierska do 61kg
oraz format powyżej 100cm za pobraniem
54 zł brutto
Paczka kurierska paleta euro przedpłata 123 zł brutto