Informacja wizualna

szyldy, tabliczki informacyjne, totemy reklamowe, litery z dibondu

Wykonujemy wszelkiego rodzaju oznakowania informacyjne takie jak szyldy reklamowe montowane na zewnątrz i wewnątrz budynków, tablice informacyjne, litery frezowane z dibondu, litery ze styroduru, kierunkowskazy, słupki parkingowe, totemy reklamowe, standy świetlne.

Szyldy reklamowe

Szyld reklamowy to bardzo skuteczna forma komunikacji wizualnej, którą można zastosować na zewnątrz budynku, np. nad wejściem lub witryną jak i wewnątrz budynku np. w recepcji, punkcie informacyjnym, nad drzwiami.

Nowoczesne maszyny takie jak ploter frezujący umożliwiają wykonanie naróżniejszych form i kształtów. Wykonujemy zarówno proste tablice informacyjne z twardym podłożem i wylkejaną grafiką wydrukowaną na folii jak i bardziej wyszukane szyldy informacyjne z frezowanymi literami 3D o różnej kolorystyce i fakturze.

Totemy reklamowe, standy świetlne, semafory.

Totemy reklamowe, standy świetlne, kierunkowskazy to świetny sposób na wskazanie klientom drogi do Państwa firmy. Słupki parkingowe z Państwa oznakowaniem zagwarantują zawsze wolne miejsce dla Państwa bądź klientów.