Kasetony reklamowe

dibond, podświetlanie LED

Kesetony z dibondu są jednym z najskuteczniejszych sposobów oznakowania i promocji fimy. Można je zamontować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Tu w VERACO wykonujemy kasetony reklamowe z licem wklęsłym, wypukłym (litery 3D) oraz podświetleniem LED w różnych kolorach podnoszących walory estetyczne.

Kasetony – skuteczna reklama

Dibond to płyta kompozytowa zbudowana z dwóch okładzin aluminiowych oraz umieszczonego między nimi rdzenia z tworzywa sztucznego. Materiał ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością na działanie warunków atmosferycznych, jest idealnie gładki, a perfekcyjny wygląd gotowego kasetonu ułatwia budowanie prestiżu firmy. Zastosowanie podświetlenia LED zapewnia doskonałą widoczność kasetonu reklamowego po zmroku.

Możemy wykonać dla Państwa rozmaite projekty kasetonów z podświetleniem LED, wyłącznikiem zmierzchowym, regulatorem natężenia oświetlenia oraz dodatkowym stelażem umożliwiającym montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.

Reklama świetlna w formie kasetonu z dibondu cieszy się rosnącą popularnością wśród firm, gwarantuje bowiem stylowy wygląd, przyciąga wzrok potencjalnego klienta i jest skuteczna.