O firmie

Firma Veraco powstała w 2009 roku na bazie doświadczeń związanych z modelowaniem inżynierskim, obróbką materiałów oraz wykonawstwem konstrukcji stalowych.

W 2010 roku działalność firmy została ukierunkowana na branżę reklamową. Sukcesywnie rozbudowujemy ofertę standardowych nośników takich jak stojaki reklamowe oraz ekspozytory produktów. Wykonujemy również konstrukcje reklamowy zewnetrznej takie jak tablice, kasetony oraz totemy.

Od samego początku działalności swoją reputację budujemy w oparciu o wysokoą jakość produktów, elastyczne podejście do oczekiwańn klienta oraz kreatywne rozwiązania. Dysponujemy własnym zapleczem projektowym oraz parkiem maszynowym zdolnym zrealizować lub zaadoptować projekty wg potrzeb klienta.

 

Współpraca

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, drukarnie wielkoformatowe, producentów szukających odpowiednich ekspozytorów na swoje produkty, salony sprzedaży.

Obsługa klienta

Tu w Veraco zajmujemy się nie tylko produkcją stojaków reklamowych, potrafimy również szybko i sprawnie obsłużyć klienta.

Szybki kontakt

Masz pytania, potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z formularza szybkiego kontaktu, odezwiemy się tak szybko jak to możliwe.

Zaufali nam

Mercedes
Renault
Honda
Volvo
Energa
Tauron
PGNiG
7r logistic
Westfalia
Nestle
Helios
Deloitte
Dolnośląski Fundusz Rozwoju
Iglotech
Nowy Styl Group
Polskie Koleje Liniowe
Polska Izba Biegłych Rewidentów
Uniwersytet Łódzki
Politechnika Gdańska
Uniwersytet Warszawski
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
Dekpol
Hjort Knudsen