O firmie

Firma Veraco powstała w 2009 roku na bazie doświadczeń związanych z modelowaniem inżynierskim, obróbką materiałów oraz wykonawstwem konstrukcji stalowych.

W 2010 roku działalność firmy została ukierunkowana na branżę reklamową. Sukcesywnie rozbudowujemy ofertę standardowych nośników takich jak stojaki reklamowe oraz ekspozytory produktów. Wykonujemy również konstrukcje reklamowy zewnetrznej takie jak tablice, kasetony oraz totemy.

Od samego początku działalności swoją reputację budujemy w oparciu o wysokoą jakość produktów, elastyczne podejście do oczekiwańn klienta oraz kreatywne rozwiązania. Dysponujemy własnym zapleczem projektowym oraz parkiem maszynowym zdolnym zrealizować lub zaadoptować projekty wg potrzeb klienta.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, drukarnie wielkoformatowe, producentów szukających odpowiednich ekspozytorów na swoje produkty, salony sprzedaży.

Obsługa klienta

Tu w Veraco zajmujemy się nie tylko produkcją stojaków reklamowych, potrafimy również szybko i sprawnie obsłużyć klienta.

Szybki kontakt

Masz pytania, potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z formularza szybkiego kontaktu, odezwiemy się tak szybko jak to możliwe.