Litery 3D

W naszej ofercie znajdą Państwo reklamę przestrzenną w formach:
- litery 3D z licem z rantem
- litery 3D z licem płaskim
- znaki graficzne z licem z rantem lub płaskim
- plafony reklamowe


TECHNIKA
Do produkcji liter blokowych, znaków graficznych oraz plafonów reklamowych wykorzystujemy zaawansowaną technologicznie maszynę CNC, która charakteryzuje się precyzją, dokładnością i szybkością pracy.
Przy wykorzystaniu naszego parku maszynowego jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowy zakres usług dla wszelkich tworzyw poddających się obróbce.

          

LITERY 3D Z LICEM Z RANTEM
Ten rodzaj oznakowania wykonujemy z taśmy aluminiowej DFT- taśmy z podwójnie zawijanym rantem (wypukłym brzegiem). Gotowa litera ma od przodu widoczną obramówkę z taśmy. Za sprawą swej wytrzymałości i eleganckiego wyglądu, to bardzo popularny profil na rynku.

          

 

LITERY 3D Z LICEM PŁASKIM
Litery oraz znaki graficzne z licem płaskim realizujemy z taśmy typu FLT. Aluminiowa, płaska taśma umożliwia wyginanie liter o unikatowym i eleganckim wyglądzie. Lico litery jest zupełnie płaskie (pleksi), bez rantu po obwodzie i widocznej od przodu taśmy.

          

 

 

REKLAMA PRZESTRZENNA LITERY 3D
to bardzo skuteczny sposób promocji marki w przestrzeni publicznej oraz estetyczna i efektowna forma oznakowania wewnątrz pomieszczeń. Żywe kolory oraz podświetlenie LED gwarantują doskonałą widoczność, nowoczesną formę.

          

          

              

          

          

          

       

                  

          

 

DOŚWIADCZENIE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO
Tworzymy zgodnie z regulacjami wynikającymi z uchwały krajobrazowej.
Dzięki wiedzy, doświadczeniu, znajomości najnowszych trendów i regulacji prawnych, możemy zagwarantować naszym Klientom kompleksowe doradztwo. Indywidualne podejście, identyfikacja potrzeb, znajomość uwarunkowań prawnych i elastyczność pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych projektów, zgodnych z oczekiwaniami Klientów. Nasze litery
przestrzenne można zobaczyć na wielu obiektach na terenie Trójmiasta.