Totemy reklamowe tworzymy na indywidualne zamówienie. Sprawdź, jakie możliwości zyskasz dzięki konstrukcjom Veraco!

24-08-2020

Każda firma stara się maksymalnie wyróżnić na tle rynkowej konkurencji. Stworzenie wyrazistej, rozpoznawalnej marki wiąże się z opracowaniem kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej. Cechy charakterystyczne Twojej firmy muszą pojawiać się na wszystkich materiałach promocyjnych – również na totemach reklamowych, wykorzystywanych głównie podczas kampanii indoorowych. W pracowni Veraco dysponujemy odpowiednimi środkami, by wiernie odtworzyć dowolne założenia w prezentowaniu brandu. Możemy również zaproponować kilka dodatkowych, uzupełniających opcji.

Podświetlenie przyda się nie tylko w ciemniejszych pomieszczeniach, ale też tworzenia interesujących efektów

Rzecz jasna nikt z nas nie ma zamiaru ingerować w tożsamość Twojej marki – podejmowanie takich decyzji należy wyłącznie do Ciebie. Bardziej chodzi tutaj o skuteczne przyciąganie uwagi odbiorców niż delikatny rebranding. W końcu wobec ogromnej ilości komunikatów trzeba przygotować naprawdę mocno odróżniające się od tła nośniki, by przekaz skutecznie zakotwiczył w świadomości konsumentów. W firmie Varaco mamy w zanadrzu kilka sprawdzonych patentów, dzięki którym Twoje materiały promocyjne staną się zdecydowanie lepiej widoczne. Znakomitym przykładem będą totemy reklamowe z systemem oświetlenia. Górna część konstrukcji, na której znajduje się główna grafika, może zostać wyposażona w specjalny panel. Kreatywni marketingowcy zyskują dzięki temu ogromne pole do popisu, dostają sposobność do stworzenia interesującej kompozycji z podświetlaniem wybranych elementów. Niektórzy są w stanie wywołać nawet wrażenie ruchu, a takie detale mocno rzucają się w oczy – i o to właśnie chodzi!

Na totemie reklamowym możemy umieścić dodatkowe kieszenie na ulotki i foldery z ofertą dla Twoich klientów

Zabawa światłem, kolorem i wyróżnianiem poszczególnych części obrazu to tylko jedna spośród wielu interesujących możliwości. Kolejnym atutem nośników, jakie przygotowujemy w pracowni Veraco, jest ich elastyczność – rozumiana jako pełna gotowość do rozszerzania o praktyczne funkcjonalności. Wystarczy dodać potrzebny w danych okolicznościach moduł. Niezwykle popularnym dodatkiem do totemów reklamowych są stelaże oraz pojemniki na druki promocyjne. Mogą to być zarówno drobne ulotki, jak również bardziej rozbudowane foldery czy prospekty informacyjne. Dobór rozmiarów kieszeni zależy oczywiście od docelowego formatu druku. W przypadku niektórych konstrukcji konieczna może być modyfikacja podstawy. Totem reklamowy wraz z rozszerzeniami musi stać pewnie i stabilnie na podłożu, niezależnie od tego jak i czym jest obciążony. Więcej informacji na ten temat udzielą konsultanci Veraco.