To odróżnia najlepsze stojaki na ulotki reklamowe od pozostałych. Zobacz, które parametry mają kluczowe znaczenie

31-08-2020

Prowadzący wszelką działalność gospodarczą przywiązują dużą wagę do jakości. To ona w największym stopniu daje szansę na prześcignięcie konkurencji w walce o klienta. W szeroko pojmowanej branży reklamowej wygląda to dokładnie tak samo – dlatego w firmie Veraco dokładamy wszelkich starań, by nasze akcesoria prezentowały topowy poziom wykonania. Dzięki bogatemu doświadczeniu dokładnie wiemy, jak konstruować stojaki na ulotki reklamowe. Tajemnica ich najwyższej klasy kryje się w wyśrubowanej specyfikacji technicznej.

Liczba oraz wielkość kieszeni wpływają na to, jaki format druku będzie prezentował się najbardziej korzystnie

Wnęki, do których trafią przygotowane broszury czy foldery reklamowe, z natury rzeczy wysuwają się na pierwszy plan. Mogą mieć formę pojedynczych lub podwójnych pojemników przymocowanych do masztu, jak również usadowionej na samym szczycie platformy. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że im są większe, tym lepiej – bo tak zmieści się na nich więcej ulotek. Takie podejście jest błędne, gdyż kieszenie powinny być idealnie dopasowane do formatu wydruku. Umieszczenie małych karteczek w dużych przegródkach wywiera niekorzystne wrażenie, nie pozwala wyeksponować materiałów promocyjnych w należyty sposób. Dlatego przygotowywane przez Veraco stojaki na ulotki reklamowe mają dokładnie wyszczególnione obsługiwane formaty. Niektóre modele nadają się do jednego rodzaju pojemników, inne pozwalają na montaż kieszeni różnej wielkości. Nasze produkty zawsze dostosowujemy do konkretnych potrzeb zgłaszających się Klientów.

Jakość zastosowanych materiałów zdecyduje o tym, czy stojaki na ulotki reklamowe wytrzymają pod obciążeniem

Kolejnym punktem, na który należy zwrócić baczną uwagę, są surowce wykorzystywane do produkcji poszczególnych egzemplarzy. Najczęściej stosujemy kombinację różnych metali, aluminium, PVC, pleksi tubondu i innych tworzyw sztucznych. Końcowy rezultat jest taki, że wyroby marki Veraco cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz estetycznym wykończeniem. Ponadto w każdym stojaku z ulotkami reklamowymi niezwykle ważna jest podstawa: jej kształt oraz rozmiary. Ten element wpływa na stabilność całej konstrukcji, a przy dużej liczbie dodatków (panele na plakaty i inne grafiki, dodatkowe kieszenie itd.) zmienia się jej środek ciężkości. Swoje dołoży również ciężar broszur – niby niewielki, ale wystarczająco duży, by zrobić odczuwalną różnicę. Dlatego w naszej pracowni przywiązujemy ogromną wagę do wszelkich szczegółów podczas projektowania i wykonywania stojaków na ulotki reklamowe.