Stojaki reklamowe z katalogu Veraco to nie wszystko. Specjalizujemy się w realizacji projektów indywidualnych

19-07-2021

I zajmujemy się nimi od samego początku. Począwszy od przedstawienia kilku koncepcji na konstrukcję, przez przygotowanie pełnego projektu graficznego, a skończywszy na wykonaniu całości. Ustandaryzowane modele stojaków reklamowych, jakie prezentujemy na naszej stronie internetowej, są bardzo praktyczne i uniwersalne. Ale doskonale wiemy, że promocja ambitnych, unikatowych marek wymaga zupełnie innego nakładu pracy i podejścia.

Nietypowa forma reklamy ma większe szanse na to, aby zwrócić na siebie uwagę odbiorców

Powielanie rozwiązań, które sprawdziły się w przypadku Twoich konkurentów, niekoniecznie zagwarantują Ci sukces. Wręcz przeciwnie! Ślepe naśladownictwo cudzej komunikacji marketingowej sprawi, że konsumenci będą Cię postrzegać jako podróbkę, słabszą alternatywę. Nawet jeśli jakościowo poziom produktu/usługi byłby porównywalny. To właśnie sposób promocji pozwala zrobić największą różnicę. Projektując stojaki reklamowe na indywidualne zamówienie, zawsze dokładnie zapoznajemy się z wizerunkiem marki. Dogłębne poznanie przyjętego klucza identyfikacji wizualnej pozwala nam opracować niepowtarzalne rozwiązanie. Takie, które wydatnie pomoże Ci w osiągnięciu założonych celów reklamowych. Projekty specjalne są wymagające, ale lubimy mierzyć się z takimi wyzwaniami.

Na stojaku reklamowym możesz umieścić zarówno materiały promocyjne, jak też zaprezentować swój produkt

Estetyka czy kwestia budowania sieci odpowiednich skojarzeń w świadomości odbiorców mają priorytetowe znaczenie. Jednocześnie dbamy o to, aby walory użytkowe naszych nośników wyznaczały nowe standardy w branży reklamowej. Przywiązujemy dużą wagę do jakości oraz potrzeb naszych Klientów. Oferujemy również przeróbki już gotowych stojaków reklamowych – oferta usług pracowni Veraco obejmuje kilka różnorodnych pozycji. Dzięki nim dopracujesz każdy, nawet najmniejszy szczegół konstrukcji promujących Twoją markę. Mamy przekonanie graniczące ze 100-procentową pewnością, że z naszą pomocą uzyskasz dokładnie taki efekt, na jakim Ci zależy. A to czy wykreowany wizerunek przełoży się na sprzedaż, to już zupełnie inna historia. Poznaj potrzeby i preferencje osób z Twojej grupy docelowej, a następnie zgłoś się do nas – razem stworzymy coś wyjątkowego!