Stojaki reklamowe jako narzędzie do promocji firmy. Jak je wykorzystać?

10-05-2021

Ich głównym zastosowaniem jest atrakcyjna ekspozycja ulotek bądź katalogów – tak, aby jak najwięcej osób zechciało po nie sięgnąć. Stojaki reklamowe mogą służyć też innym celom: prezentować produkty, foldery, pełnić funkcję ekspozytora. Ustawione w dobrze wybranym miejscu zapewniają klientom dostęp do materiałów reklamowych bądź informacyjnych, a co za tym idzie, przydają się w procesie promowania usług. Są niezastąpione w działalności handlowo-usługowej. Zastanawiasz się, jak przedstawić swoją ofertę innym? Tu znajdziesz odpowiedź!

Na tropie efektownych nośników marketingowych: stojaki reklamowe

Są tanie, mobilne i wygodne w obsłudze. Pozwalają na błyskawiczną zmianę ekspozycji oraz miejsca, w którym stoją. Stojaki reklamowe to nowoczesne prezentery na plakaty, ulotki, czasopisma. Poszczególne modele dają inne możliwości. Najczęściej spotykamy je w sklepach, centrach handlowych, na targach, a także w biurach podróży, bankach, urzędach i instytucjach państwowych. Dla właścicieli firm handlowo-usługowych przeznaczenie stojaków jest jasne: prezentowane za ich pośrednictwem treści mają zwrócić uwagę na konkretne usługi / produkty i zachęcić do skorzystania z oferty.

Solidny ekspozytor jest na wyciągnięcie ręki. Zamówisz go w Veraco

W sklepie meblowym mogą prezentować wybrane wyposażenie i zawierać dodatkowe informacje na jego temat. W salonie kosmetycznym będą znakomitą przestrzenią do szerszego opisania usług lub umieszczenia ulotki o aktualnych promocjach na zabiegi. To oczywiście tylko przykłady tego, w jaki sposób wykorzystać stojaki reklamowe do napędzania sprzedaży. Tym, co klienci lubią najbardziej, jest przystępna i nienachalna forma przekazu. Zamawiając stojak wybierz więc ten, cechujący się wysoką jakością. Metalowa podstawa i aluminiowy maszt są znacznie bardziej atrakcyjne, niż zwykły karton. To, jakie nośniki reklamy znajdą się w Twojej firmie, będzie wpływało na odbiór marki przez klientów. Nawet błaha z pozoru rzecz, jak prezentacja plakatów reklamowych, wymaga więc kompleksowego przygotowania. Obejrzyj stojaki z naszej oferty i wybierz gotowy model albo zleć nam wykonanie konstrukcji według Twojej własnej koncepcji. Zapraszamy!