Prosty i skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi – kilka słów o ulotkach

16-01-2023

Prosty i skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi – kilka słów o ulotkach

 

Ulotki reklamowe stanowią bardzo popularny instrument reklamowy. Stosowane w wielu branżach, dają spore pole do popisu dla grafików, twórców sloganów, a także copywriterów; dokładają oni wszelkich starań ku temu, by standardowa karteczka przeobraziła się w punkt zainteresowania, mający na celu zachęcenie potencjalnego Klienta do skorzystania z oferty. Często na ulotkach znajdują się ukryte rabaty na produkt bądź usługę, przez co przybierają formę vouchera do wykorzystania w określonym terminie. Ulotki reklamowe są zaliczane do reklamy typu BTL (ang. below the line) – tym mianem określa się wszelkie działania reklamowe skierowane do odbiorcy indywidualnego. Taka reklama obejmuje też gadżety czy specjalne stojaki na ulotki, dostosowane designem do danej branży. Tak się składa, że w Veraco znamy się na tym jak mało kto!

 

Czy stojaki na ulotki to konieczność? Odpowiadamy!

Stojaki na ulotki zdają się być nieodłączną częścią tej papierowej formy reklamy. Istnieje wiele sposobów na przekazywanie tego rodzaju materiałów reklamowych; począwszy od rozdawnictwa przez zatrudnione osoby, przez wkładanie ulotek do okolicznych skrzynek pocztowych, aż do wykorzystania wcześniej wspomnianych stojaków. Mówi się, że każdy sposób na reklamę jest dobry, jednak musi być on podwójnie przemyślany przed wdrożeniem w życie. Pierwsza opcja jest dobra, lecz w wielu przypadkach ludzie odbierają rozdawanie ulotek jako pewnego rodzaju nachalność firmy; najczęściej taka ulotka ląduje w kieszeni lub jest wyrzucana do najbliższego kosza – niestety, jest to smutna prawda i jednocześnie problem, z którym boryka się wielu przedsiębiorców stosujących reklamę tradycyjną. Podobnie jest z drugim sposobem, czyli ulotkami w skrzynce. Ludzie zwykli już ignorować ulotki, eliminując je przy selekcji poczty przychodzącej. Stojaki reklamowe uchodzą za mniej nachalne, a znajdujące się w nich ulotki zazwyczaj zabierają ze sobą osoby realnie zainteresowane daną ofertą. W Veraco umożliwiamy naszym Klientom szeroki wybór formy i wyglądu stojaków, które jesteśmy w stanie dostosować pod indywidualne wymogi.

 

Veraco – Twój sprawdzony partner w reklamie

Niezależnie od tego, czym charakteryzuje się Twoja branża – jesteśmy w stanie stworzyć indywidualne stojaki na ulotki z wymienną grafiką; dzięki temu masz pewność, że produkt będzie służył Ci o wiele dłużej! Od ponad dekady sprawujemy pieczę nad branżą reklamową, rozbudowując ofertę standardowych nośników reklamy, jakimi są stojaki na ulotki czy ekspozytory produktów. Prężnie realizujemy każde zamówienie, ciesząc się zaufaniem wśród wielu topowych firm. Na koncie posiadamy realizacje dla firm ze światka motoryzacyjnego, spożywczego, a nawet edukacyjnego. Nie zatrzymujemy się na laurach – stale idziemy do przodu, rozwijając się dzień za dniem. Wybierając Veraco możesz mieć pewność, że Twoja reklama znajduje się w dobrych rękach.