Pozostań widoczny całą dobę dzięki odpowiedniej reklamie!

08-07-2019

Życie w naszych miastach nie kończy się wraz z nastaniem nocy i to nie tylko w tych miesiącach, kiedy zmrok przychodzi nader wcześnie. Każdy nośnik reklamowy, a zwłaszcza ten pozwalający na identyfikację konkretnego miejsca, musi więc zachowywać doskonałą widoczność i czytelność bez względu na porę. Sprostanie temu wymogowi jest dziś jednak łatwe jak nigdy dotąd.

Korzystaj z najnowszych zdobyczy techniki

Technika oświetleniowa poczyniła w naszych czasach zdecydowane postępy, czego dowodem są znakomite właściwości, jakimi charakteryzuje się oświetlenie LED. To przełom porównywalny z wynalezieniem żarówki – ona pozwoliła nam odejść od ognia, a teraz możemy cieszyć się fantastycznym wręcz wzrostem efektywności, z jaką energia zamieniana jest na światło.

Oznacza to przede wszystkim obniżenie pochłanianych przez reklamy świetlne

kosztów. Ale to nie wszystko. Współczesne podświetlenie charakteryzuje dużo wyższa trwałość i odporność na trudne warunki, jakie wiążą się ze stosowaniem nośników zewnętrznych. Po zainstalowaniu bardzo długo nie będzie wymagał w tym zakresie żadnej ingerencji, by mógł nadal pełnić swoją rolę.

Powyższe niewątpliwe zalety byłyby mało ważne, gdyby nie szły w parze z doskonałym spełnianiem podstawowej funkcji kasetonu czy innego szyldu – doskonałej widoczności w każdych warunkach. Moduły LED oferują dużo większe od innych źródeł światła możliwości jeśli chodzi o łatwe dostosowanie bieżących parametrów ich pracy. Wykorzystanie regulatora natężenia światła sprawia, że Twoja reklama będzie świeciła dokładnie tak jak powinna! Kiedy wszystko inne utonie w wieczornym mroku bądź stanie się świetlistą plamą, ona zachowa idealny wygląd.

Puść wodzę fantazji. Zrealizujemy każdy projekt

Do historii przechodzą już archaiczne konstrukcje o topornym wyglądzie. Dibond, czyli rodzaj aluminiowo-polietylenowego kompozytu, pozwala na tworzenie reklam przewyższających pod względem estetyki wszystko, co do tej pory trafiało na elewacje sklepów i punktów usługowych. Oczywiście materiał to tylko nie wszystko – kluczowe znaczenie ma wyposażenie naszej pracowni w niezbędne urządzenia i doświadczenie pracowników. Masz ciekawy pomysł? U nas nabierze kształtów z idealną precyzją!

Kaseton z podświetlonym motywem graficznym to jeden z najczęściej stosowanych dziś szyldów, pozwalający zapewnić wyposażonemu w niego miejscu łatwość identyfikacji, a także niesprawiający problemów w dopasowaniu do konkretnej architektury. Innym znakomitym rozwiązaniem są podświetlane litery, charakteryzujące się nie tylko bardzo efektownym wyglądem, ale także nadzwyczajną czytelnością, w dużej mierze niezależnie od warunków i kąta patrzenia. Dobrze zaprojektowane – w czym też służymy wszelką pomocą – i dostosowane do przestrzeni, w jakiej są umieszczone nierzadko okazują się obiektami nadzwyczaj atrakcyjnymi wizualnie. Niech kolejny promuje właśnie ciebie! Zapraszamy do kontaktu.