Podświetlane litery 3D niczym z filmów. O fenomenie przedmiotu przyciągającego wzrok

27-06-2022

 

Ogromne litery na nowo zawładnęły światem! Wykorzystywane nad lokalami, a także wewnątrz nich, cieszą się uznaniem wśród widzów, robiąc piorunujący efekt. Doskonale zwracają na siebie uwagę i zapadają w pamięć, będąc swoistą atrakcją dla wielu osób, które chętnie robią sobie zdjęcia z coraz ciekawszymi napisami czy nazwami lokalów. Zwyczaj inwestowania w podświetlany szyld kojarzyć się może z tętniącym życiem Las Vegas – co jest skojarzeniem jak najbardziej prawidłowym! Dlaczego? Dowiesz się w tym artykule!

 

Podświetlane szyldy a popkultura. Czyli jak trafić w dzisiejsze trendy

Ludzie, w tym klienci, są przede wszystkim wzrokowcami. Jeżeli więc lokal wpada im w oko, najczęściej prędzej czy później zechcą zerknąć, co konkretnie ma do zaoferowania. Wiele osób traktuje podświetlane litery jako świetne tło do robienia zdjęć – a to przyczynia się do rozpoznawalności danego miejsca (nawet jeśli tylko od zewnątrz – prędzej czy później także wewnątrz lokalu zwykle pojawiają się zainteresowani). Inwestycja w błyszczące się litery to prawdziwy hit reklamowy – lokal staje się przez to dosłownie i w przenośni o wiele bardziej zauważalny, dzięki czemu stopniowo dojdzie do pozytywnego efektu w postaci przybycia potencjalnych klientów. Współcześnie neony są uwielbiane na każdym kroku – w mediach społecznościowych ciągle pojawiają się zdjęcia z miejsc, które doskonale wiedzą, jak się wyróżnić. Szyldy 3D są niczym z super rozrywkowego filmu o przygodach grupy przyjaciół w Las Vegas – ich wpływ na sam odbiór miejsca jest ogromny. Zastanówmy się, gdzie chętniej wybierze się grupka znajomych, którzy szukają nowego lokalu na mapie miasta i chcą miło spędzić czas w awangardowym otoczeniu. Wybiorą zaciemniony lokal, na którym nie widać nawet nazwy czy ekstrawagancki doskonale oświetlony budynek, wręcz zapraszający do siebie przyszłych gości? Odpowiedź sama nasuwa się na myśl.

 

Doskonała reklama w kultowym stylu. Gdzie można zakupić litery 3D?

Wiele firm specjalizujących się w produkcji elementów i gadżetów reklamowych zajmuje się również sprzedażą pożądanych liter. Jeśli masz w planach zainwestować w nową, świecącą ozdobę, która dodatkowo uczyni twój lokal rozpoznawalnym, zdecyduj się na indywidualny projekt, w który wpleciesz najbardziej pasującą estetykę do samej atmosfery miejsca, którego wygląd ma przyciągać rzesze klientów. Tego rodzaju projekty oferuje między innymi firma Veraco, doskonale zaznajomiona z tworzeniem szyldów. Litery 3D to wspaniała inwestycja, niezależnie od biznesu jaki prowadzisz. Zawsze dodają danemu miejscu animuszu i stanowią świetny element dekoracyjny. W dodatku taka inwestycja posłużyć może latami, przyczyniając się pośrednio do całego procesu budowy wizerunku stworzonej przez ciebie marki. Nie czekaj więc, aż konkurencja jako pierwsza wykorzysta obecne świecące trendy i przyćmi twój biznes!