Nieśmiertelna reklama tradycyjna. Prezentujemy najkrótszą drogę dotarcia do serca klienta

30-12-2019

Wszechobecny internet oraz prężnie rozwijający się marketing sieciowy zdominował współczesny rynek reklamy? Nic bardziej mylnego! Wciąż ogromną popularnością cieszą się tradycyjne formy promowania własnego biznesu. Zwłaszcza w miejscach, takich jak sklepy stacjonarne czy choćby branżowe wydarzenia, gdzie kwestia wirtualnego nagłaśniania schodzi na drugi plan, a potencjalny klient musi dostrzegać namacalne nośniki. Zobacz, jak totemy, pylony lub ulotki przyczynią się do sukcesu prowadzonej przez Ciebie działalności. Zapraszamy do lektury!

Totemy reklamowe, czyli nośnik marketingowy, który od razu rzuci się w oczy interesanta

Jako doświadczony producent nośników reklamowych zauważamy, że w ostatnich latach niezwykle ogromnym zainteresowaniem wśród rodzimych przedsiębiorców mogą pochwalić się innowacyjne totemy reklamowe. Umożliwiają one prezentację czytelnych treści, które są zauważalne dla przechodniów ze znacznych odległości. Już podstawowe konstrukcje dostępne w naszej ofercie mierzą maksymalnie do 175 cm wysokości. To w sam raz, aby reklama zwracała na siebie uwagę nie tylko w otwartej, ale także w zamkniętej przestrzeni. Totem charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością. Tego typu nośnik doskonale sprawdza się w każdych warunkach, a możliwość dowolnej aranżacji sprawia, że stanowi on oryginalny materiał promocyjny. Śmiało możesz go zastosować przed wejściem do własnego sklepu, wewnątrz galerii handlowej, na branżowych eventach czy chociażby podczas imprez outdoorowych. Jesteśmy w stanie stworzyć konstrukcję, która idealnie wpisze się w Twój plan marketingowy, a odpowiednia ekspozycja logo i sloganów reklamowych przełoży się na zwiększenie popularności marki.

Skuteczna i budżetowa reklama? Kolportaż ulotek! Zobacz, jak zwiększyć ich efektywność

Wspominając o tradycyjnych formach marketingowych nie można zapominać o nieśmiertelnych ulotkach. Stanowią one najbardziej budżetowy sposób reklamy. Ogromną zaletą takich nośników jest możliwość zaprojektowania i wydrukowania ich w domowym zaciszu. Podstawowe urządzenia wielofunkcyjne oferują tryb wyprodukowania wysokiej jakości broszur na śliskim papierze. Tworząc ulotki zwróć szczególną uwagę na ich design oraz informacje, jakie przekazują każdej zainteresowanej osobie. Sam kolportaż to za mało? Chcesz zwiększyć ich efektywność? Przemyśl inwestycję w profesjonalny stojak. Może Ci on towarzyszyć w niemalże każdej sytuacji!