Jeśli zatroszczysz się o wygodę swoich klientów, będą do Ciebie wracać zdecydowanie częściej. Zobacz, ile na tym zyskasz!

16-09-2019

Nasz Klient – nasz Pan. Podstawowe przykazanie każdego przedsiębiorcy, o którym niektóre firmy zdają się zapominać. Tymczasem ci przedsiębiorcy, którzy autentycznie dbają o swoich konsumentów, mogą liczyć na ich lojalność. Zadowolony klient to wierny klient, a jednym z istotniejszych elementów wpływających na ocenę odbiorców jest jakość i wygoda obsługi. W ofercie Veraco mamy mnóstwo interesujących rozwiązań, które wydatnie je poprawią.

Multimedialne infokioski będą zawierać wszystkie informacje niezbędne gościom Twojego obiektu

Wykorzystywanie pełni możliwości nowoczesnych technologii oraz wymyślanie dla nich innowacyjnych, niestandardowych zastosowań to nasza specjalność. Dlatego do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, unikając pułapek związanych ze sztampowym myśleniem. W niektórych firmach wciąż panuje przekonanie, że takie urządzenie jak infokiosk nadaje się wyłączne na potrzeby galerii handlowych, lotnisk, dworców kolejowych i innych obiektów wielkopowierzchniowych. Tymczasem w Veraco udowadniamy, że ten przydaje się również w znacznie mniejszych lokalach. Na przykład w restauracjach, jako interaktywne menu dla gości albo wręcz narzędzie do szybkiego składania zamówienia. Bardzo dobrym przykładem będą również sklepy z meblami – po odpowiednim zaprogramowaniu infokiosku posłużą klientom do sprawdzenia, jak dany produkt będzie wyglądał w ich mieszkaniu. Opowiedz o swoim pomyśle naszym przedstawicielom, a my zajmiemy się jego realizacją!

Urządzenia tworzone przez Veraco wyróżniają się niezawodnością oraz żywotnością

Przy wyborze wykonawcy zaawansowanego sprzętu teleinformatycznego trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim jakość finalnego produktu. Ta zależy zarówno od umiejętności inżynierów i programistów, jak również komponentów użytych do zbudowania multimedialnego kiosku. Układ zasilania czy ekran dotykowy muszą działać bez najmniejszego zarzutu, w każdym momencie kiedy Twoi klienci zechcą z nich skorzystać. Gwarantujemy, że infokiosk dostarczony przez Veraco będzie charakteryzował się wyśrubowanymi parametrami technicznymi – przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Zapraszamy do kontaktu, żebyśmy mogli poznać Twoje potrzeby i przedstawić Ci szczegóły wyjątkowo korzystnej oferty. Proponujemy także kompleksowe przygotowanie intuicyjnego, a zarazem funkcjonalnego interfejsu. Dzięki doskonałej znajomości zagadnień z obszaru user experience jesteśmy w stanie wykreować taki system, który spełni wszystkie wymagania Twoich klientów. Specjaliści z Veraco to doświadczony i wykwalifikowany zespół fachowców – zaufaj nam, a na pewno nie pożałujesz!