Jakie stojaki na ulotki wybrać i gdzie je ustawić? Veraco podpowiada!

18-04-2022

 

Pomimo digitalizacji, ulotki dalej są skutecznym narzędziem marketingu. Wystarczy przejść przez miejski rynek, a z całą pewnością w którymś miejscu natkniemy się na kogoś, kto będzie chciał nam wręczyć ulotkę w określonej formie. Popularność takiego zjawiska już dowodzi, że ten, zdawałoby się, drobny element reklamy jest cały czas wartościowy. Wcale jednak nie trzeba zatrudniać rzeszę młodych osób do tego, aby wręczali na ulicach ulotki przechodniom. Stojaki na ulotki od Veraco to idealne narzędzie, które wyręczy Cię w rozdawaniu ulotek, a przy okazji świetnie wypełni przestrzeń Twojego sklepu, salonu czy też stoiska targowego.

Mamy dla Ciebie szeroki wybór wspaniałych stojaków na ulotki. Pierwszorzędna jakość wykonania w najlepszej cenie

Nowoczesne media potrafią skraść show wszystkim innym sposobom reklamy. To pewnie dlatego, tak wiele osób uważa, że bez znacznego nakładu pieniędzy niemożliwe jest wzmocnienie swojej sprzedaży lub też poszerzenie świadomości o swojej marce. To jest błędne myślenie. Choć faktycznie media potrafią przyćmić marketing stacjonarny, to trzeba pamiętać, że tradycja dalej jest w cenie. To właśnie dlatego stojaki na ulotki są tak cenione wszędzie. Jaki rodzaj jednak wybrać? Najpopularniejszym formatem jest A4, niemniej oferujemy również A5 oraz DL. Jeśli interesuje Cię atrakcyjne odznaczenie ulotek (i tylko ulotek) to sprawdź bliżej nasz stojak na ulotki SU007. Jeśli dodatkowo zależy Ci na odznaczeniu logo firmy na specjalnym panelu, to polecamy Ci nasz stojak na ulotki SU014. Wybór zależy od Ciebie!

Twój pomysł – Nasze wykonanie. Wspólnymi siłami możemy stworzyć coś unikalnego

W firmie Veraco zdajemy sobie sprawę z tego, że niekiedy potrzebne są prawdziwie oryginalne środki. Szanujemy naszych Klientów i zawsze przykładamy ogromną wagę do tego, aby dostawali finalny produkt, który w 100% ich usatysfakcjonuje. Jeśli nie masz gotowego pomysłu, to mamy dla Ciebie świetnie rozbudowaną ofertę. Zapewniamy także fachowe doradztwo. Nasze stojaki na ulotki świetnie odnajdą się w Twoim lokalu oraz na zewnątrz. Szczególnie polecamy takie miejsca, jak obrzeża miejskiego rynku, obszar tuż przy sklepie czy też tam, gdzie ludzie stoją w kolejkach.