Infokioski przejmują rynek. W jaki sposób możesz wykorzystać urządzenia tej klasy?

09-08-2021

Tradycyjne punkty informacyjne, w których musi być obecny ktoś z obsługi obiektu, to już przeżytek. Specjalistyczne urządzenia są w stanie wykonywać dokładnie te same zadania, a nawet dużo więcej. Podstawowy infokiosk pomaga Twoim klientom odnaleźć poszukiwany punkt. Na przykład sklep na terenie galerii handlowej. Jednak potencjał samoobsługowych urządzeń elektronicznych jest znacznie, znacznie większy.

Wszystko zależy tak naprawdę od jakości i niezawodności oprogramowania

Systemy składania zamówień w restauracjach. Stanowiska do sprawdzania rozkładów jazdy, wyszukiwania połączeń i kupowania biletów. Albo punkty do obsługi parkingów albo bramek na autostradach. Powyższe przykłady dobitnie pokazują, że kioski informacyjne stale zyskują nowe funkcjonalności i kolejne usprawnienia. Bo jeśli chodzi o kwestię stabilności konstrukcji czy prostotę obsługi, trudno wymyślić coś wyraźnie lepszego. Rozwiązania, jakie wykorzystujemy w Veraco sprawiają, że każdy infokiosk cechuje się rzadko spotykaną niezawodnością. Integracja z zewnętrznymi urządzeniami i peryferyjnymi systemami nie powinna sprawić większych kłopotów. Pamiętaj, że w naszej firmie zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne. Tam, gdzie to możliwe, jesteśmy w stanie znaleźć optymalne i najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Porządnie wykonany infokiosk będzie Ci służył przez wiele długich lat

Odporne materiały są nie tylko w stanie wytrzymać różne wypadkowe sytuacje, ale też upływ czasu. Dotyczy to również zamówień wykonywanych wedle indywidualnych projektów. Dopasowanie infokiosku do określonej stylistyki czy układu wnętrza nie sprawia nam żadnych trudności. Systematycznie śledzimy desginerskie nowinki, posiadamy też odpowiednie zaplecze technologiczne. Dzięki rozbudowywanemu parku maszyn w pracowni Veraco, świadczymy szeroki zakres usług dodatkowych z dziedziny projektowania, modelowania i obróbki mechanicznej. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu infokiosków pod specjalne wymogi oraz okoliczności. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej!