Dystrybucja ulotek w eleganckim stylu. Prezentujemy stojaki reklamowe

17-05-2021

Chyba nikt nie lubi, gdy obca osoba wciska mu na siłę ulotkę. Skutek takiego działania zazwyczaj jest odwrotny do oczekiwanego: papierowa reklama trafia do najbliższego kosza na śmieci, zanim obdarowana nią osoba zdąży choćby rzucić okiem w jej stronę. Ty nie popełnij tego błędu! Zamiast zatrudniać młodzież do roznoszenia ulotek, promuj swoje usługi przy pomocy nowoczesnych stojaków na materiały reklamowe. Sprawdź, jakie modele oferujemy w Veraco!

Ulotki reklamowe podane w pięknej formie. Aż chce się po nie sięgać!

Tradycyjne, papierowe materiały promocyjne – ulotki, broszury, katalogi, foldery są skuteczną formą reklamy. Kluczem do ich pozytywnego odbioru przez klientów okazuje się sposób prezentacji. Rozrzucone na ladzie lub wręczane bezpośrednio do ręki nie działają tak dobrze, jak estetycznie wyeksponowane w widocznym miejscu. Starannie ułożone na stojaku reklamowym, ulotki aż proszą się o to, by obejrzeć je z bliska. Zaciekawieni odbiorcy sami podchodzą i sięgają po broszury. Wystarczy zapewnić im dostęp do ekspozytora i zadbać o atrakcyjny design prezentowanych treści.

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne stojaki na ulotki reklamowe idealne do poczekalni, recepcji, korytarzy, biur, sklepów czy salonów. Warto wstawić je tam, gdzie mogą zainteresować klientów. Sam wygląd ulotki to jednak za mało. Stojak musi być wykonany profesjonalnie, z najlepszych materiałów. W Veraco stosujemy aluminium, pleksi i metal malowany proszkowo. Połączenie takich tworzyw pozwala nam uzyskać solidne wyroby reklamowe, przeznaczone do prezentacji ulotek. Produkujemy stabilne i odporne stojaki w różnych wariantach, które cechuje nowoczesny design i ponadczasowe wzornictwo.

Potrzebny stojak na ulotki? Chętnie zmierzymy się z projektem indywidualnym

Jako doświadczony producent stojaków na ulotki reklamowe, dajemy naszym Klientom dostęp do szerokiej gamy produktów naszego autorstwa. Jeśli wśród prezentowanych stojaków nie znajdziesz takiego, jak i Cię interesuje, złóż zamówienie indywidualne. Możemy opracować konstrukcję na ulotki o dowolnym formacie, dostosowując układ stojaka do Twoich potrzeb. Z przyjemnością doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania – skontaktuj się z naszym ekspertem, by dowiedzieć się więcej!