3 największe zalety totemów reklamowych, które przyniosą Twojej firmie szereg wymiernych korzyści

23-09-2019

Nośniki materiałów promocyjnych przybierają najróżniejsze formy – każda z nich posiada unikalny zestaw zalet. W Veraco potrafimy wydobyć wszystko, co najlepsze z dowolnie wybranej konstrukcji. Dziś postaramy się przybliżyć totemy reklamowe. To dość specyficzne produkty, wymagające odpowiedniego podejścia oraz fachowej wiedzy. Oczywiście nasi pracownicy dysponują wszelkimi potrzebnymi kwalifikacjami, aby wyroby przygotowane na Twoje indywidualne zamówienie zapewniły Ci oczekiwane efekty:

1. Doskonała widoczność najważniejszych komunikatów

Strzeliste konstrukcje w naturalny sposób wyróżniają się z otoczenia i przyciągają wzrok odbiorców. Standardowy totem reklamowy z katalogu Veraco ma od 130 do 175 centymetrów wysokości – w sam raz, aby nośnik zwracał na siebie uwagę na otwartej przestrzeni, a zarazem nie przytłaczał swoimi rozmiarami. Najważniejszy jest fakt, że umieszczony w ten sposób przekaz znajduje się na poziomie oczu konsumentów. Wszelkie badania marketingowe potwierdzają, że reklamy z takiej pozycji przyswajane są najlepiej. Odbiorca nie musi wkładać żadnego wysiłku w znalezienie treści, cała koncentracja ukierunkowana jest na jej zrozumienie. Tym samym komunikacja staje się znacznie efektywniejsza.

2. Szerokie zastosowanie. Totem reklamowy sprawdzi się w każdych warunkach

Jedne materiały promocyjne są wprost stworzone do działań w zamkniętych pomieszczeniach, inne z kolei pełnię swoich możliwości pokazują podczas wystaw i imprez outdoorowych. W przypadków totemów reklamowych Veraco nie ma potrzeby wprowadzania takiego podziału. W naszym asortymencie posiadamy zarówno nośniki przeznaczone do wnętrz, jak też konstrukcje stworzone z myślą o akcjach pod chmurką. Powiedz nam, co dokładnie zamierzasz, a my wskażemy Ci które modele najlepiej wpasują się w Twój plan marketingowy. Czas realizacji zamówienia zamyka się w przedziale od 3 do 8 dni, niezależnie od wybranego wariantu. Nasze produkty wykonujemy z wytrzymałych, odpornych materiałów – dajemy gwarancję najwyższej jakości.

3. Systematyczny wzrost rozpoznawalności marki, a z czasem również sprzedaży

Ekspozycja firmowego logo oraz sloganów reklamowych w odpowiednim miejscu i czasie stanowi klucz do zwiększenia zainteresowania brandem wśród potencjalnych klientów. Jednak nawet najbardziej kreatywna kampania ma raczej niewielkie szanse powodzenia, jeżeli zaplecze techniczne miałoby jakiekolwiek niedoróbki. Dostarczony przez nas totem reklamowy będzie świetnie widoczny nawet ze sporego dystansu, zapewni stosowną przestrzeń na komunikaty marketingowe, a do tego pozostanie niewrażliwe na potencjalnie najgroźniejsze czynniki zewnętrzne. Decydując się na długofalową współpracę z Veraco dostaniesz wizualne reklamy, które będą w stanie zrealizować najważniejsze cele promocyjne. To, czy z tych możliwości skorzystasz, zależy już wyłącznie od Ciebie – nie marnuj więc czasu i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z naszymi przedstawicielami w sprawie oferty na totemy reklamowe!